Sortiment produktov

Čerpacia technika

  • profesionálne a ekonomické rady čerpadiel a domácich vodární na použitie v domácnostiach i priemysle. Ponúkame overených a renomovaných výrobcov s dlho tradíciu výroby čerpadiel.

Ponuka značiek: HyDrop, EVAK, Grundfos, Saer, Speroni, Pentax, Stairs, Ebara, Noria, Calpeda, Jadi, Aquacup, IBO, Umbra Pompe, DAB

Príslušenstvo k čerpacej technike

  • tlakové nádoby s vakom alebo bezúdržbové tlakové nádoby, ovládanie a ochrana čerpadiel pomocou elektronických a mechanických zariadení ako frekvenčné meniče, prietokové spínače, tlakové spínače, plavákové spínače, guľové ventily ventily, manometre, filtre.

Ponuka značiek: Aqupress, SPTB, GWS, Kompakt, Electroil, Italtecnica, EVAK, HyDrop, Atlas Filtri, Plastica Alfa, Faes

Závlahové sytémy

  • automatické závlahy pre všetky typy trávnych plôch. Vhodné pre záhrady, parky aj profesionálne športové plochy. Ponúkame všetky profesionálne značky svetových výrobcov závlah. Moderné ovládacie jednotky s riadením závlah cez Smartfón, tablet alebo PC. Kompletný sortiment kvapkovej závlahy na zavlažovanie rastlín, ovocných, okrasných stromov a úžitkovej záhrady a skleníka. V ponuke máme aj všetko príslušenstvo na inštaláciu závlah ako šachty, spojky objímky a naradí.

Ponuka značiek: Hunter, Rain Bird, Toro, K-Rain, Irritec, Plastica Alfa, Rain, Palaplast

Potrubia a hadice

  • všetky typy potrubí a hadíc. Hadice pre rozvody vody pre závlahy LDPE, HDPE, kalové hadice pre kalové a drenážne Čerpadlá, záhradné PVC hadice a špeciálne hadice (vlnovec, flexi hadice)

Ponuka značiek: Plastica, Palaplast, AP, DAN plastic

Inštalačný materiál

  • všetky typy guľových ventilov, mechanických spojok o rozmere 16 – 110 mm, mosadzné a nerezové tvarovky, špeciálne spojky a prechodky, hadičníky, GEKA spojky, holendrové spojky, Ypsilony, rozdeľovače, spony.

Ponuka značiek: Klum, IVR, Aqua Plastic, Irritec, Plastica Alfa, Rain

Jazierko

  • Najširší sortiment jazierkovej techniky na trhu. Najväčšia ponuka značiek typov a modelov pre stavbu a údržbu jazierok a okrasných vodných plôch. U nás nájdete EPDM fólie a príslušenstvo, fontánové, jazierkové čerpadlá, jazierkové skimmery, vzduchovanie jazierok, osvetlenie jazierok. Tiež máme v ponuke ekonomické i profesionálne rady kompletných filtrácií a kompletnú starostlivosť o jazierko pomocou jazierkovej chémie.

Ponuka značiek: OASE, Pontec, AQUA-TECH, Aquacup, Hailea, VELDA, Firestone

Záhrada

  • V tejto sekcii ponúkame sortiment na údržbu a prevádzku záhrad. Trávne hnojivá a osieva, aplikátory hnojív ochrany trávnika proti krstom pomocou sietí, agrotextílie, mulčovacia textília, tieniace siete, záhradné hadice, šachty, vodné zásuvky a príslušenstvo

Ponuka značiek: Barenbrug, DLF, ICL, Avinet, Profitex, Shade TEX, AP hadica, Ekobrim, Plastica Alfa, Rain, Di Martino


Predajňa

Adresa predajne:

KD GARDEN
Novozámocká 16/97,
949 05 Nitra - Krškany

Otváracie hodiny predajne:

Pondelok 8:00 - 12:00 - 12:30 - 16:30
Utorok 8:00 - 12:00 - 12:30 - 16:30
Streda 8:00 - 12:00 - 12:30 - 16:30
Štvrtok 8:00 - 12:00 - 12:30 - 16:30
Piatok 8:00 - 12:00 - 12:30 - 16:30
Sobota 8:00 - 12:00
Nedeľa
a štátne sviatky
zatvorené